Spotkanie wigilijne przedstawicielek Kół Gospodyń z naszej Gminy

spotkanie wigilijne przedstawicielek Kół Gospodyń Gminy Wieliczka
W oczekiwaniu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia 13 grudnia 2022 r. w Wielickim Centrum Kultury odbyło się spotkanie wigilijne z przedstawicielkami Kół Gospodyń Wiejskich i Osiedlowych z naszej gminy na tradycyjnym spotkaniu wigilijny.
Słowa uznania za całoroczny trud włożony w przygotowanie degustacji potraw regionalnych, tym samym pielęgnowanie lokalnych tradycji, a także życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia złożył mój zastępca Piotr Krupa oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Wieliczce Tadeusz Luraniec. Wspólnie spędzony czas był okazją do podziękowań za dotychczasową, niezwykle aktywną współpracę, pełną poświęceń i zaangażowania w projekty, wydarzenia i akcje charytatywne realizowane na terenie miasta i gminy Wieliczka.
We wspólnym świętowaniu wzięli udział również sekretarz Gminy Wieliczka Adam Marek Panuś, dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Komunikacji Społecznej Magdalena Golonka, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Dominika Chylińska.
Spotkanie podsumowała radna Rady Miejskiej w Wieliczce i wieloletnia szefowa Kół Gospodyń Wiejskich Małgorzata Krasoń, kierując pełne życzliwości słowa podziękowania za owocną współpracę na rzecz szerzenia działalności wielickich gospodyń. Całe spotkanie swoim występem uświetniła Kapela Mietniowska.
Dziękuję przybyłym za obecność