Drodzy Mieszkańcy …

artur kozioł

 

Drodzy Mieszkańcy,

Trudny czas; obserwujemy sytuacje w kraju, śledzimy informacje i doniesienia o kolejnych zachorowaniach, mając świadomość, że taki przypadek może też zdarzyć się w naszym najbliższym sąsiedztwie.

W codziennych ograniczeniach i trudnościach związanych z nową sytuacją bywa, że tracimy spokój, puszczają nerwy. Proszę Was o życzliwość i wsparcie dla pracujących pielęgniarek i lekarzy, robią to dla nas, dla naszego zdrowia.

Wszystkie przychodnie w całym kraju pracują od poniedziałku w zmienionym trybie, wprowadzonym odgórną decyzją w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego. Chorych nie ubywa – lawina telefonów, trudno się dodzwonić, każdy ma potrzebę załatwienia sprawy, konsultacji, konieczności recepty. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, nikt nie zostanie bez pomocy i porady.

Dziękuję nauczycielom za codzienne wspieranie uczniów w ich samodzielnej nauce w domu, za udzielanie wskazówek i motywowanie do dalszej pracy.

Słowa podziękowania kieruję dla wszystkich Mieszkańców – za każdą pomoc i gest, który niesie za sobą dobrą energię, buduje wzajemnie zaufanie, daje nadzieję.

Proszę, pozostańcie w domu.

Artur Kozioł
Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka